Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Перший набір студентів на спеціальність «Соціальна педагогіка» здійснено у 1998 році. Спеціальність існувала на кафедрі педагогіки, яку до 2001 року очолювала кандидат педагогічних наук, доцент Шапран О.І., а в 2002 році – кандидат педагогічних наук, доцент Підборський Ю.Г.

Кафедра соціальної педагогіки як окремий підрозділ при факультеті педагогіки і психології створена у 2002 році. У 2003 р. завідувачкою кафедри було призначено кандидата педагогічних наук, доцента Різник Л.М.

За цей період кафедра пройшла акредитацію спеціальності за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» та ліцензування – за окр «спеціаліст».

У 2004 році кафедру очолює доктор педагогічних наук, професор Оржеховська В.М., і в цей період проходить акредитація окр «спеціаліст» та ліцензування за окр «магістр».

З 2005 року кафедру перейменовують на кафедру загальної та соціальної педагогіки, яку очолює доктор педагогічних наук, професор Євтух М.Б, а з 2009-го., – доктор педагогічних наук, професор Шапран О.І. У 2010 році кафедру загальної та соціальної педагогіки реорганізовано у дві кафедри: педагогіки і соціальної педагогіки та освіти дорослих. З 2010 року і до тепер кафедру очолює кандидат педагогічних наук, професор Мазоха Дмитро Степанович. З 1.09.2016 року кафедра має назву «Соціальної педагогіки і соціальної роботи».

Використання викладачами кафедри сучасних інноваційних технологій, нових технічних засобів навчання, елементів дистанційного навчання сприяє ефективному викладанню дисциплін спеціальності.

Кафедрою забезпечується читання соціально-педагогічних дисциплін, дисциплін соціальної роботи на факультеті педагогіки і психології , а також  дисциплін «Основи теорії ґендеру» та «Основи професійної орієнтації» на інших факультетах університету.

КЕРІВНИЦТВО

Мазоха Д.С.

Мазоха Дмитро Степанович

кандидат педагогічних наук, професор

Завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

ЗАСТУПНИКИ

Гуцуляк Л.І.

Гуцуляк Лідія Іллівна

кандидат педагогічних наук, старший  викладач

Заступник завідувача кафедри

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, поверх № 3, каб. 319.

+38 (04567) 5-37-92

phdpusoc_ped@i.ua